Rukki tee 8, Lehmja küla, Rae vald, 75306 Harjumaa

Baltic Agro 25

AASTAL 2020 TÄHISTAME JUUBELIT

Aastal 2020  tähistab Baltic Agro juba veerandsajandipikkust tegevust Eestis. Juubeliaastal vaatame pigem tulevikku kui minevikku.

Külvates tulevikku aastast 1995

Baltic Agro juubeliaasta deviisiks on „Külvates tulevikku“, mis on inspireeritud just meie kliente ja partnereid silmas pidades.

Milline on meie tegevus järgmise kahekümne viie aasta pärast, kuhu oleme teel, kuidas areneb meie valdkond innovatsiooni ja tehnoloogia najal ning kas tulevane põlvkond on valmis meie tegevust jätkama? Need on küsimused, millele oma juubeliaastal vastame ning teemad, mis on Baltic Agro suurema tähelepanu all.

„Külvates tulevikku“ sümboliseerib meie ning koostööpartnerite ühist visiooni – alati edukama, kasulikuma ja parema homse suunas. Kuigi paslik on vaadata ka minevikku, siis loomulikult täname südamest kõiki endiseid ja praeguseid kliente usalduse eest! Võtame kahekümnest viiest aastast kõik olulised teadmised, õppetunnid ja arengud ning liigume koos edasi, et muuta meie põllumajandusvaldkonda veelgi innovaatilisemaks, kasulikumaks ning jätkusuutlikumaks!

9. juunil 1995 registreeriti ettevõte Baltic Agro. Tähistasime juubelipäeva Kabala laululaval.
Juubeliaastal võtame aega, et tutvustada oma töiseid saavutusi ja näidata ettevõtmisi, mis meile on tähtsad – Eesti erinevate piirkondade ja kogukondliku tegevuse toetamine.
Igal juubeliaastal oleme jätnud jälje maha – oleme istutanud metsa Tallinna Loomaaeda, külvanud muru Lauluväljakule. Sel aastal valisime oma juubelipeo paigaks Kesk-Eestis asuva Kabala lauluväljaku – kuigi pidu ei toimu, teeme juubeli puhul korda pingid. Ehk saame meiegi järgmisel korral koos teiega, head kliendid ja partnerid, nendel istuda ja uudiseid vahetada, nautides mõnusat olustikku ja seltskonda.

[vc_video link=”https://youtu.be/LGCpn6-7v04″]
Igapäevane töö

Hindame oma igapäevases ettevõtmises koostööd ja usaldusväärsust. Koos on meil rohkem teadmisi ja kogemusi, mida oma töös rakendada. Isegi kui ilm on heitlik või ilmnevad probleemid, keskendume me alati parimale võimalikule lahendusele. Peame seda oluliseks ja soovime olla põllumajandustootjatele vääriline partner ja kaaslane nii täna kui tulevikus.

Traditsioonid

Vanusega kaasneb väärikus ning kogemused. Oma tegutsemisajal oleme pidanud ja peame ka edaspidi oluliseks traditsioone ning põllumajandusvaldkonna tuhandete aastate pikkust kogemust. Oleme täna jõudnud siia just päritud teadmistele ja kogemustele. Kasutame ja väärtustame meile usaldatud traditsioone ja teadmisi igapäevaselt ja hoiame au sees.

Tulevik

Meie eesmärk on ammutada teadmisi minevikust ning mitte neid ainult väärtustada, vaid kanda edasi tänasesse päeva ja tulevikku. Täna tulevikku külvatud pühendumus kannab tulevikus suuremat vilja. Meile on oluline, et põllumajandusvaldkond areneks, kasvaks ja oleks jätkusuutlik.

Eesti põllumajandusettevõtete paremaks teenindamiseks on meie toote- ja teenusevalik suur, alustades loomakasvatajatele vajalike söötade ja tarvikute müügiga, lõpetades erinevate põllumajandus-teenuste ja erikütuse pakkumisega.

Baltic Agro Eesti tegutseb aktiivselt ja tulemuslikult viljaäris, taimekaitse ja seemnevilja turul. Meie peakontor asub Harjumaal ning müügiesindajad on esindatud kaheteistkümnes maakonnas.

Baltic Agro tooted ja teenused
  • Väetised põllu- ja aianduskultuuridele
  • Taimekaitse põllu- ja aianduskultuuridele
  • Seemned: teravilja ja rapsi seemned, heinaseemned, seemnekartul
  • Vilja kokkuost ja müük
  • Erinevad põllumajandusteenused ja konsultatsioon
  • Loomakasvatustooted ja –teenused: silovalmistamistarvikud ja söödad, nõustamine
  • Vedelkütus
  • Koduaiaväetised, taimekaitse ja tarvikud

Baltic Agro Eesti kuulub koos Läti ja Leedu Baltic Agro filiaalidega Danish Agro koosseisu. Danish Agro grupi eesmärk on koondada kogemused, teadmised ja oskused erinevatest riikidest ning olla seeläbi eelistatuim, suurim ja kõige olulisem partner põllumeestele Skandinaavias ja Läänemere regioonis.

… kirjeldab Danish Agro grupi fookust arendada ja luua väärtust meie klientidele. See fookus on meie püüdluseks iga päev.

Cultivating ehk arendama, harima väljendab meie kirge tugevdada, kasvatada, luua ja täiustada tooteid ning inimeste võimekust ja teadmisi.

Value ehk väärtus väljendab soovi näha meie klientide kasvamist meiega koostöögemise kaudu, nii äriline edu kui ka täienenud teadmistepagasi näol.

Meie tunnusmärgiks on sümbol, mis tähistab kasvu, arengut ja saavutusi. Baltic Agro tunnusmärk seostub tuules õõtsuva lehe või viljapeaga, ning seob grupi ettevõtteid põllumajandusega.

Loome oma klientidele igapäevaeselt väärtust, pakkudes nende vajadustest lähtuvaid kasumlikke lahendusi. Oleme orienteeritud oma klientide tulemuslikkusele, kuna see loob aluse meie jätkusuutlikkusele ja tulevikule.

Oleme Baltikumi kõige innovatiivsem, efektiivsem ja eelistatum
partner põllumajanduses, kellel on pikaajalised ja usaldusel põhinevad suhted oma klientidega.

Meeskond

Baltic Agro moodustavad oma ala professionaalid, kes hindavad asjatundlikkust oma spetsiifikas, usaldusväärsust ja professionaalset töökultuuri. Meeskonnatöö erinevate spetsialistide vahel on edasiviiv jõud, mille kaudu leiame vastused kõikidele küsimustele ja lahendused kõikidele väljakutsetele.

Väärikaks ja eelistatud partneriks olemine nõuab lisaks kogemustele ja teadmistele ka õiget suhtumist: keskendume oma klientide jaoks olulistele kitsaskohtadele leidmaks üheskoos parimad lahendused.

Koduaed

Jüri ladu

KOOSTÖÖ. Hindame koostööd ja partnerlust kõigi osapoolte vahel. Tänu efektiivsele koostööle Danish Agro Grupi liikmetega saame oma klientidele pakkuda vajadustele vastavaid kvaliteetseid tooteid ja teenuseid. Oleme ühenduspunkt põllumeeste, põllumajandustarvikute tootjate, töötleva tööstuse ning teadus- ja finantsasutuste vahel.

TEADMISED JA LAHENDUSED. Baltic Agro tegevus põhineb pikaajalisel koostööl põllumajandustootjatega, mis on taganud meile väärtuslikke kogemusi, kontakte ning teadmisi, mida peame väga tähtsaks. Oleme kursis põllumajandusvaldkonna vajaduste ja ootustega nii Eestis kui Euroopas. Tänu suurepärastele suhetele taime- ja loomakasvatusvahendite tootjatega saame pakkuda suures valikus kvaliteetseid tooteid, teenuseid ja ekspertnõuandeid, mis keskenduvad meie klientide tulemuslikkusele.

USALDUSVÄÄRSUS. Usaldusväärsus on suurim eeldus, mis tagab jätkusuutlikkuse ning kestmise. Oleme kindel partner, kes peab oma sõna ning näeb igapäevaselt vaeva, et seda usaldust suurendada. Me väärtustame oma partnereid talupidajatest teadlasteni soovides jõuda üheskoos parimate tulemusteni.

Perspektiiv

Ehk me ei oska kindlalt öelda, milline täpselt on meie valdkond 25 aasta pärast, kuid teame, kuhu me teel oleme. Hindame klientide ja partneritega jagatavat teekonda ega lase end pimestada ainult sihtpunktist.

Näeme, et üha rohkem ja suuremalt aitavad meid masinad, kuid söök meie laualt ei kao kuskile ning vajadus kvaliteetse toidu järele kasvab. Kindlasti on meie valikus uusi ja toredaid põllukultuure ja hübriidseemneid, oleme panustanud mahepõllumajanduse arengusse ning aidanud kasutusele võtta tõhusamaid taimekaitsevahendeid.

Ehk oleme aastaks 2045 avanud ka Baltic Agro pilootfarmi, kus toimetavad peaasjalikult robotid, mis kasutavad energiaks vaid vesinikkütust; mis on ilma suhtes vähem sõltuv; mida saab juhtida ning hallata mitmesaja kilomeetri raadiuses ning kus kasutatakse keskkonda ja mulda säästvaid tehnoloogiaid. Need kõik on täna meie mõtted, kuid kindlasti liigume nende suunas kui külvame koos tulevikku.

[vc_video link=”https://youtu.be/T_a6M5JOQ4w” el_width=”90″]